Koszyk

O nas

Specjaliści od zapachów.

Producent zapachów

Jesteśmy w 100% polską firmą szczególnie dbającą o jakość sprzedawanych produktów, zadowolenie i dobre stosunki z klientami zawsze stawiamy ponad korzyści finansowe. Stworzona przez nas marka Fraiche jest wynikiem wielu lat doświadczenia w branży , które pozwoliły nam dogłębnie zbadać potrzeby konsumentów i przedsiębiorców oraz dostosować się do ich upodobań.

Stawiamy na jakość !

Nuty zapachowe Fraiche sprowadzamy bezpośrednio ze światowej stolicy zapachów czyli Francji. Produkty te cechują się wyjątkowymi zapachami, intensywnością oraz trwałością. Warto nadmienić, że posiadamy najkorzystniejszą ofertę na Polskim rynku zarówno pod kątem cenowym jak i również jakościowym.

Gotowi na współpracę !

Firmy współpracujące z nami odnoszą duże korzyści wizerunkowe oraz sprzedażowe, natomiast klienci detaliczni podkreślają poczucie większej elegancji i szyku w pomieszczeniach dzięki dyfuzorom zapachowym Fraiche.  Jesteśmy miłośnikami wyjątkowych wnętrz, w przyszłości chcemy poszerzyć swoją ofertę o eleganckie dodatki, dekoracje oraz akcesoria do pomieszczeń.